ProAkademi - Ana Sayfa      


Konuşmacı Ajansı


Kurum olarak etkileyici bir organizasyon yapmak istiyorsunuz, bu yeni dönem için motivasyon veya yılsonu değerlendirme toplantınız olabilir, ya da satış birincileri aktiviteniz, bayii toplantınız hatta sadık müşterilerinize yönelik özel bir programınız…

Ve bu toplantınıza hem ilginç hem de faydalı bir konuşmacı ya da uluslararası bir eğitimci getirmeyi düşünüyorsunuz. Ama hedeflediğiniz kitleye ve amacınıza uygun birisini seçmek ve katılımını organize etmek çok da kolay değil. Toplantınız için çok çeşitli konsept alternatifleri ve dünyanın dört bir yanında etkileyici konuşmacılar var. Sizin istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan seçenekler ise burada.

ProAkademi uluslararası iletişim ağını kullanarak birebir tanışıp izleme ve görüşme olanağı yarattığı profesyonel konuşmacı ve eğitimcileri seçiminize sunuyor. Daha da önemlisi sizi planlarınız doğrultusunda en uygun isime yönlendirerek memnuniyetinizi garantiliyor ve seçiminiz sonrasında da konuşmacı/eğitmen ile birebir çalışarak tam size göre bir sunum olmasını sağlıyor.

Proakademi Konuşmacı Ajansı, veritabanı sağlayan hiç bir yabancı ajansın Türkiye temsilcisi değildir. Bünyesinde yer alan profesyonel konuşmacı ve eğitimcileri birebir tanımakta ve birlikte çalışmaktadır. Amerika’dan Güney Afrika’ya, Avustralya’dan Norveç’e dünyanın dört bir yanından gelen ve farklı konularda öne çıkan konuşmacı ve eğitimcilerini Türkiye’nin yanı sıra Doğu Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde de temsil etmektedir.

Planlamayı düşündüğünüz toplantılarınız için konu, konsept ve konuşmacı/eğitimci seçenekleri için lütfen iletişime geçiniz.