ProAkademi - Ana Sayfa      


Danışmanlık Çözümleri


Rekabetin ciddi boyutta arttığı, insan kaynaklarının, yetenek ve yetkinlik yönetiminin başarı için ana unsur olduğu günümüzde kurumunuzun verimliliğini arttırmak için belli uzmanlık alanlarında dış kaynaklarla çalışmak en mantıklısı.

Danışmanlık; size bilgi sağlayan, tarafsız bir gözle değerlendirme yapıp gelişime ihtiyaç olan alanları belirleyen, yaratıcı çözümler bulan, önerilerde bulunan, uygulamaya geçmenizde destek olan, yöneticilerinizin ve çalışanlarınızın da motive bir şekilde gelişimin parçası olmasını sağlayan, kalıcı çözümlerle ilerlemenize yardımcı olan bir süreçtir.

ProAkademi olarak uzmanlık alanlarımız olan eğitim planlaması ve yönetimi, yetenek ve yetkinlik yönetimi, perakende mağazacılık gelişimi ve organizasyonel yönetim ile ilgili ihtiyacınız olan profesyonel desteği ilgili yöneticilerinizle ortak çalışarak sağlıyoruz. Sizi anlıyoruz ve kuruma özel çözümlerimiz konusunda iddialıyız.

Dünyadaki gelişmelere hakim olmayı ancak aynı zamanda da yerel şartlarda uygulanabilirliği ön planda tutuyoruz. Bizim için sizin amaçlarınız önemli. Proje bazlı ve ekibinizin bir parçası olarak kurumunuzu daha iyiye götürmeniz için sizinle birlikte çalışıyoruz.

ProAkademi’nin kapsamında bulunan danışmanlık çözümleri:


Eğitim Planlaması ve Yönetimi Danışmanlığı

Eğitim Biriminizin ya da İnsan Kaynakları Biriminizin eğitim ile ilgili ihtiyaçları konusunda gerek duyduğunuz destek için kuruma özel çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Eğitim konusunda dünyadaki en son yenilikleri takip ediyor ve ihtiyacınıza göre uyarlayarak somut sonuçlar sunuyoruz.


Yetenek ve Yetkinlik Yönetimi Danışmanlığı

Çalışanlarınızın yetenek yönetimi açısından ihtiyacınız olan desteği İnsan Kaynakları Biriminizle ortak çalışarak sağlıyoruz. Kuruma özel çözümlerimiz için irtibata geçebilirsiniz.


Perakende Mağazacılık Gelişim Danışmanlığı

Perakende sektöründe başarıyı üründen çok müşteriye markayı ve firmayı temsil eden elemanlar getiriyor. İşte bu anahtar konumdaki temsilcileriniz için kurum kültürü, takım çalışması, satış ve müşteri ilişkileri konularında gelişiminize paralel desteğe ihtiyacınız olduğunda tecrübemizle yanınızdayız, özellikle de yeni mağaza açılış süreçlerinizde yalnız kalmayın.


Organizasyonel Yönetim Danışmanlığı

Bir Sivil Toplum Kuruluşunun gönüllü yöneticilerisiniz ve dernek ya da mesleki kuruluş gibi organizasyonların yönetimi konusunda tecrübeli bir desteğe ihtiyaç duyuyorsunuz. O noktada size özel çözümlerimiz için birlikte çalışabiliriz.